Administrativa

Administrativní pracovník/ce Jednosměnný provoz

OWIRO GROUP s.r.o.

Požadovaná profese: Administrativní pracovník/ce

Pracoviště a kontakty:

Firma: OWIRO GROUP s.r.o.
Místo výkonu práce: OWIRO GROUP s.r.o. – pracoviště Přerov, Žerotínovo nám., Žerotínovo nám. 652/17, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2
Kontaktní osoba: Martin Pavelka, Telefon:, e-mail: martin.pavelka@hotmail.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástup možný od: 01.02.2019

Popis:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
administrativní a pokladní úkony – fakturace, zakládání smluv, vyřizování objednávek z e-shopů, prodej na prodejně, balení zásilek – dokumentace apod.

Požadavky:
komunikativnost, serióznost, odpovědnost, pracovitost; znalost práce s PC, schopnost vzdělávat se a učit se nové věci

Nabízíme:
příspěvek na stravenky

Zájemci se mohou hlásit:
– zasláním životopisu (CV) na e-mail: martin.pavelka@hotmail.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Přerov

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Přerov
  • Název pozice: Administrativní pracovník/ce
  • Mzda 17000 - Kč

To apply for this job email your details to martin.pavelka@hotmail.cz