Administrativa / Finance

AMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S AJ + NJ (ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK) Jednosměnný provoz

MANN + HUMMEL Service s.r.o.

Požadovaná profese: AMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S AJ + NJ (ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK)

Pracoviště a kontakty:

Firma: MANN + HUMMEL Service s.r.o.
Místo výkonu práce: Nová Ves 66, 675 21 Okříšky
Kontaktní osoba: Vítězslav Řešátko, Telefon:+420 739 522 094, e-mail: vitezslav.resatko@mann-hummel.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové požadavky: Angličtina, Němčina
Druh pracovněprávního vztahu: Zkrácený úvazek
Nástup možný od: 01.02.2019

Popis:

NÁPLŇ PRÁCE:
Úvazek je plánován v rozsahu 10 – 20 hodin týdně (dle dohody). Na pozici je možný home office.

o Zpráva kmenových dat dodavatelů
o Komunikace s anglicky a německy hovořícími interními partnery a dodavateli
o Další činnosti v účetním oddělení servisního centra

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

o Znalost podvojného účetnictví, orientace v daňové problematice výhodou
o Velmi dobrá znalost anglického jazyka (min. B2), komunikativní znalost německého jazyka (min. B2)
o Znalost MS Office, SAP výhodou
o SŠ/VŠ ekonomického směru výhodou, vhodné i pro absolventy či studenty posledního ročníku studia
o Časová flexibilita a ochota cestovat (občasné cesty do zahraničí)
o Dobré komunikační schopnosti
o ŘP skup. B

Zaměstnanecké výhody:
o 13./14./15. mzda
o 6 týdnů dovolené
o Možnost Home Office
o Podpora jazykového vzdělávání
o Flexibilní formy práce (pružná pracovní doba)
o Nadstandartní systém vzdělávání
o Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

První kontakt e-mailem: vitezslav.resatko@mann-hummel.com

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Třebíč

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Místo: Nová Ves
  • Název pozice: AMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S AJ + NJ (ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK)
  • Mzda 5000 - 15000 Kč

To apply for this job email your details to vitezslav.resatko@mann-hummel.com