Finance / Obchod a cestovní ruch

Asistent/ka prodeje v zahraničí Pružná pracovní doba

ARLI s.r.o.

Požadovaná profese: Asistent/ka prodeje v zahraničí

Pracoviště a kontakty:

Firma: ARLI s.r.o.
Místo výkonu práce: Žižkova 722/67, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1
Kontaktní osoba: Nataša Bukačová, Telefon:+420 605 539 212, e-mail: arli.s.r.o@volny.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vyšší odborné
Jazykové požadavky: Angličtina, Němčina, Ruština
Nástup možný od: 01.12.2018

Popis:

Místo výkonu práce: Žižkova č.p. 722/67
Ústí nad Labem.
Náplň práce: vycestování do zahraničí, domlouvání zakázek /kuchyňské pracovní desky/
s tuzemskými i zahraničními společnostmi.
Požadujeme: vyšší odborné vzdělání, znalost AJ, RJ, NJ.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Název pozice: Asistent/ka prodeje v zahraničí
  • Mzda 16000 - Kč

To apply for this job email your details to arli.s.r.o@volny.cz