Služby / Výroba a provoz

Automechanik – diagnostik Jednosměnný provoz

ALGON PLUS - AUTO, a.s.

Požadovaná profese: Automechanik – diagnostik
Počet volných míst: 3

Pracoviště a kontakty:

Firma: ALGON PLUS – AUTO, a.s.
Místo výkonu práce: ALGON PLUS – AUTO, a.s. – 001, Stará Ovčárna 2059, Vítkov, 356 01 Sokolov 1
Kontaktní osoba: Markéta Boříková, Telefon:, e-mail:

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Nižší střední odborné

Nástup možný od: 31.10.2018

Popis:

Způsob kontaktu:
– e-mailem: prace@algon.cz

Náplň práce:
– provádění diagnostiky
– zpracování záručních případů podle interních směrnic výrobce
– zajišťovat rychlé a požadavkům odpovídající provedení opravy
– účastnit se odborných školení a získané poznatky využívat v praxi

Požadujeme:
– středoškolské vzdělání nebo ZŠ + praxe na obdobné pozici
– ŘP skupiny B
– znalost automobilové technologie, smysl pro týmovou práci, zájem o práci, chuť učit se

Místo výkonu práce: Sokolov, Stará Ovčárna 2059, PSČ 35601

Zaměstnanecké výhody: Interní vzdělávání, možnost zajištění ubytování, prémie

Pracovní doba: dle domluvy

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Sokolov

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Sokolov
  • Název pozice: Automechanik – diagnostik
  • Mzda 20000 - Kč