Výroba a provoz

CAD Designer Jednosměnný provoz

2 JCP a.s.

Požadovaná profese: CAD Designer

Pracoviště a kontakty:

Firma: 2 JCP a.s.
Místo výkonu práce: 2 JCP a.s. – Račice, Račice 126, 411 08 Štětí
Kontaktní osoba: Veronika Řábková, Telefon:+420 601 304 562, e-mail: rabkovav@2jcp.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové požadavky: Angličtina
Nástup možný od: 02.01.2019

Popis:

JAKÁ NÁPLŇ PRÁCE VÁS ČEKÁ

•Tvorba 3D modelů a zpracování výrobní dokumentace zákazníka
•Spolupráce s ostatními odděleními (výroba, technologie, obchod, kontrola atd.)
•Správa technické dokumentace

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT

•Vzdělání SOŠ (gymnázium, technická nebo strojní)
•Aktivní znalost SW Autodesk Inventor a AutoCad, MS Office
•Praxe a znalost anglického jazyka výhodou
•Aktivní přístup, smysl pro povinnost, pečlivost
•Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

•Mzdové ohodnocení dle zkušeností, zajímavé kvartální odměny
•Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
•Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea, firemní společenské akce
•Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, firemní kurzy anglického jazyka
•Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Litoměřice

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 roky
  • Místo: Račice
  • Název pozice: CAD Designer
  • Mzda 21000 - Kč

To apply for this job email your details to rabkovav@2jcp.cz