Obchod a cestovní ruch

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Turnusové služby

LDT Panorama CZ a. s.

Požadovaná profese: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Pracoviště a kontakty:

Firma: LDT Panorama CZ a. s.
Místo výkonu práce: LDT Panorama CZ a.s. – Hotel Jean de Carro – OO1, Moravská 1028/36, 360 01 Karlovy Vary 1
Kontaktní osoba: Nikola Majorošová, Telefon:+420 721 263 587, e-mail: provoz@jeandecarro.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 01.11.2018

Popis:

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Kontakt: pí Majorošová Nikola, tel.: 721263587, e-mail: provoz@jeandecarro.com
Životopis zasílat na adresu provoz @jeandecarro.com

Požadujeme:
– samostatnost, spolehlivost, praxe v lázeňském provozu výhodou,znalost alespoň jednoho jazyka -NJ, RJ, AJ
Náplň práce:
– příprava a doplňování snídaňových rautových stolů,
– roznáška obědů a večeří,
– obsluha externích návštěvníků hotelu,
– úklid restaurace
Nabízíme:
– příjemné pracovní prostředí,
– vánoční odměny,
– po 6 měsících zaměstnání možnost využití Wellness provozu 2x za rok,
– po 1 roce zaměstnání příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění nebo příspěvek na dovolenou,
– příspěvek na stravu

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Karlovy Vary

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Karlovy Vary
  • Název pozice: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
  • Mzda 20000 - 22000 Kč

To apply for this job email your details to provoz@jeandecarro.com