Výroba a provoz

DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE Dvousměnný provoz

Wendell electronics, a.s.

Požadovaná profese: DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: Wendell electronics, a.s.
Místo výkonu práce: Wendell electronics, a.s., provozovna Nádražní ul., Nádražní 150, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
Kontaktní osoba: Ilona Čížová, Telefon:+420 465 670 040, e-mail: ilona.cizova@wendell.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 03.01.2019

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 150, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MZDA: od 14 000 Kč, po zkušební době navýšení dle zapracování
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
– osazování DPS
– montáže, pájení, vzhledová kontrola, testování
POŽADUJEME:
– manuální zručnost, zodpovědnost, trpělivost
– dobrý zrak
– práce v dvousměnném provozu (7,5 hod. denně)
– zkušenosti s pájením vítány
NABÍZÍME:
– pracovní poměr na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
– stabilní pracovní poměr
– příplatky

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Místo: Lanškroun
  • Název pozice: DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE
  • Mzda 17000 - Kč

To apply for this job email your details to ilona.cizova@wendell.cz