Administrativa / Doprava

Dispečer/ka sanitních vozidel Noční provoz

Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o.

Požadovaná profese: Dispečer/ka sanitních vozidel

Pracoviště a kontakty:

Firma: Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o.
Místo výkonu práce: Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o. – 001, Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1
Kontaktní osoba: Miloslava Gedeon, Telefon:gedeon@zdstepanek.cz, e-mail:

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSV

Nástup možný od: 03.01.2019

Popis:

Pracovní náplň:
-příjem, zpracování a realizace objednávek zdravotních transportů v nepřetržitém režimu (převážně noční směny a víkendy)
-organizování zdravotních transportů a řízení početné flotily sanitních vozidel
Požadujeme:
-minimálně středoškolské vzdělání
-výborné organizační a komunikační schopnosti
-odolnost vůči stresu
-znalost práce na PC úroveň pokročilý
-znalost místopisu okresu Česká Lípa
-samostatnost, iniciativa, vstřícný přístup a příjemné vystupování
-flexibilita a trestní bezúhonnost
nabízíme:
-základní mzda 20 000 KČ + zákonné příplatky + odměny
-zaměstnanecké benefity – příspěvek na důchodové připojištění, stravenky
-zázemí stabilní společnosti
-zajímavou a zodpovědnou práci
-pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
-nástup dohodou
Pracovní pozice je vhodná i pro osoby s ČID. V případě zájmu zasílejte své životopisy
na email: gedeon@zdstepanek . Zasláním životopisu vyjadřuje uchazeč/ka souhlas se zpracováním osobních údajů.
kontakt: email: gedeon@zdstepanek.cz, www.zdstepanek.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Česká Lípa

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 02.03.2019
  • Místo: Česká Lípa
  • Název pozice: Dispečer/ka sanitních vozidel
  • Mzda 20000 - Kč