Doprava / Výroba a provoz

EXPEDIENT/ MANIPULANT Dvousměnný provoz

SIGNUM spol. s r.o.

Požadovaná profese: EXPEDIENT/ MANIPULANT
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: SIGNUM spol. s r.o.
Místo výkonu práce: Nádražní 32/41, 693 01 Hustopeče u Brna
Kontaktní osoba: Lukáš Kapitán, Telefon:+420 519 811 110, e-mail: lukas.kapitan@signumcz.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Nižší střední odborné

Nástup možný od: 03.10.2018

7.9./2.10./2.1.2019 trvá/základní vzdělání/vyučen. Praxe s obsluhou mostového jeřábu je výhodou. Školení vazače břemen a jeřábníka je výhodou, oprávnění na VZV je výhodou.
Náplň práce: manipulace s ocelovými díly pomocí mostového jeřábu a vysokozdvižného vozíku, nakládka ocelových dílů do kamionů a kontejnerů, balení výrobků, montáž jednoduchých komponentů.
Pečlivost, aktivní přístup k práci, udržování pořádku na pracovišti.
Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování přechod na dobu neurčitou.
Osobní návštěvu nutno dohodnout předem na tel. 606 684 624. Životopisy zasílejte na uvedený email.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Hustopeče

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 30.01.2019
  • Místo: Hustopeče
  • Název pozice: EXPEDIENT/ MANIPULANT
  • Mzda 27000 - 30000 Kč

To apply for this job email your details to lukas.kapitan@signumcz.com