Finance

Finanční poradce/kyně Pružná pracovní doba

Finanční Institut s.r.o.

Požadovaná profese: Finanční poradce/kyně
Počet volných míst: 5

Pracoviště a kontakty:

Firma: Finanční Institut s.r.o.
Místo výkonu práce: -Finanční Institut s.r.o., Ostrava
Kontaktní osoba: Veronika Šantrůčková, Telefon:+420 605 008 493, e-mail: personalni.oddeleni@financni-institut.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 18.01.2019

Popis:

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem, telefonicky 8-16 hod.

Finanční Institut – společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné
finance hledá kolegu na pozici Poradce pro rodinné finance.

Náplň práce:
– realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti
– spolupráce s analytickým oddělením
– nastavení optimálního portfolia klienta
– budování důvěrného vztahu s klientem

Požadujeme:
– ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita nebo praxe v oboru
– pozitivní přístup k práci
– ŘP skupiny B
– licence PPZ od ČNB – výhodou
– výborné komunikační dovednosti
– uživatelskou znalost na PC

Nabízíme:
– zajištěnou klientelu callcentrem společnosti
– zázemí pobočky a veškerý servis zdarma
– pravidelná školení a workshopy
– přátelský tým, který Ti se vším pomůže
– pro šikovné poradce možnost kariérního růstu

V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz/m
nebo zašlete svůj profesní CV na email personal.brno@financni-institut.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Ostrava

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Ostrava
  • Název pozice: Finanční poradce/kyně
  • Mzda 45000 - Kč

To apply for this job email your details to personalni.oddeleni@financni-institut.cz