Administrativa / Finance

Finanční účetní / Hlavní účetní Jednosměnný provoz

HPF CleanCat s.r.o.

Požadovaná profese: Finanční účetní / Hlavní účetní

Pracoviště a kontakty:

Firma: HPF CleanCat s.r.o.
Místo výkonu práce: HPF CleanCat s.r.o.,, Keramická 602/19, Hrušov, 711 00 Ostrava 11
Kontaktní osoba: Marcela Ráková, Telefon:+420 596 223 724,705 108 800, e-mail: prace@cleancat.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástup možný od: 14.01.2019

Přijmeme vhodného kandidáta na pozici "Finanční účetní / Hlavní účetní".

Náplň práce:
vystavování faktur
vedení podvojného účetnictví
vedení pokladny
kontrolní hlášení
problematika DPH + ostatní daňová problematika
zpracování účetní uzávěrky

Požadujeme:
prokazatelnou praxi
dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
ranní směny
nástup ihned
pro OZP máme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou
stabilitu a perspektivu velké zavedené společnosti
příjemné pracovní prostředí
možnost zkráceného nebo plného úvazku
Výhodou bude, pokud budete umět pracovat v programu Premier.

Mzda: dohodou podle nabytých zkušeností a praxe.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Ostrava

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Místo: Ostrava
  • Název pozice: Finanční účetní / Hlavní účetní
  • Mzda 25000 - 35000 Kč

To apply for this job email your details to prace@cleancat.cz