Kultura a sport

Hokejoví brankáři – profesionální sportovci * Jednosměnný provoz

VHK Vsetín s.r.o.

Požadovaná profese: Hokejoví brankáři – profesionální sportovci *

Pracoviště a kontakty:

Firma: VHK Vsetín s.r.o.
Místo výkonu práce: Na Lapači 394, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1
Kontaktní osoba: Daniel Tobola, Telefon:, e-mail: tobola@hc-vsetin.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola
Jazykové požadavky: Angličtina
Druh pracovněprávního vztahu: Zkrácený úvazek
Nástup možný od: 21.05.2018

Popis:

HOJEKOVÍ BRANKÁŘI – PROFESIONÁLNÍ SPORTOVCI *
Požadujeme: několikaletou zkušenost na dané úrovni, zkušenosti z KHL, reprezentační starty za seniory, anglický jazyk
Náplň práce: hokejoví bránkáři do mužského týmu A
První kontakt: osobně na pracovišti nebo e-mailem na: tobola@hc-vsetin.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Vsetín

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Místo: Vsetín
  • Název pozice: Hokejoví brankáři – profesionální sportovci *
  • Mzda 12500 - Kč

To apply for this job email your details to tobola@hc-vsetin.cz