Informační technologie

IT TECHNIK/ADMINISTRÁTOR Jednosměnný provoz

APEX pro gaming a.s.

Požadovaná profese: IT TECHNIK/ADMINISTRÁTOR

Pracoviště a kontakty:

Firma: APEX pro gaming a.s.
Místo výkonu práce: APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1
Kontaktní osoba: Kontakt, Telefon:, e-mail: personalni@apex-gaming.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 02.01.2019

Náplň: zajišťování chodu a monitoringu svěřených systémů, spolupráce při implementaci nových systémů a jejich správě,správa webu, podpora uživatelů, analýza a řešení incidentů / požadavků
Požadavky: vzdělání technického směru, Networking – základní správa sítí (routing, switching – DHCP, DNS, VPN, NAT atd.), základy programování (PHP, JAVA, HTML, CSS), MS Windows & Windows Server na pokročilé úrovni, základy Linux bash, angličtina – komunikativní znalost, analytické uvažování a ochota učit se novým věcem, smysl pro odpovědnost, ŘP skup. B
Benefity: služební telefon, notebook, příspěvek na stravování, nástupní plat 20.000 – 30.000 Kč brutto
Uchazeči mohou své životopisy zasílat na e-mail: personalni@apex-gaming.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště České Budějovice

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 03.03.2019
  • Místo: Litvínovice
  • Název pozice: IT TECHNIK/ADMINISTRÁTOR
  • Mzda 20000 - 30000 Kč

To apply for this job email your details to personalni@apex-gaming.cz