Administrativa / Finance

KALKULANT – ROZPOČTÁŘ Jednosměnný provoz

Casta a.s.

Požadovaná profese: KALKULANT – ROZPOČTÁŘ

Pracoviště a kontakty:

Firma: Casta a.s.
Místo výkonu práce: Pražská 467, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1
Kontaktní osoba: Dana Šavrdová, Telefon:, e-mail: kariera@castapisek.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 03.01.2019

Popis:

ZÁKLADNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
– poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek
– analýza a vyhodnocení cenových nabídek
– zpracovávání rozpočtů
– vypracovávání objemových cenových porovnání dle typu staveb
– spravování databáze subdodavatelů
– příprava podkladů pro nabídky společnosti

POŽADAVKY:
– VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru
– praxe v oblasti rozpočtování staveb
– dobrá znalost práce na PC – MS Office, především Excel, AutoCad, MS Project
– znalost SW pro zpracování rozpočtů
– komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost

NABÍZÍME:
– uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
– odměňování závislé na osobních výkonech
– práce v přátelském kolektivu
– dlouhodobý zaměstnanecký vztah
– podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
– výše platu po zapracování až 40 000,- Kč/měs. + podíl na ročních odměnách až do výše 50% roční mzdy
– příspěvek na stravování
– příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce
– bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti
– pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Kontakt: zasílejte životopisy na email: kariera@castapisek.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Písek

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Místo: Písek
  • Název pozice: KALKULANT – ROZPOČTÁŘ
  • Mzda 25000 - 40000 Kč

To apply for this job email your details to kariera@castapisek.cz