Výroba a provoz

Konstruktér automatizací s praxí Jednosměnný provoz

VMAutomatizace s.r.o.

Požadovaná profese: Konstruktér automatizací s praxí

Pracoviště a kontakty:

Firma: VMAutomatizace s.r.o.
Místo výkonu práce: VMAutomatizace s.r.o. – CTPark, Škrobárenská, Trnitá, 617 00 Brno 17
Kontaktní osoba: Jana Malár Hláč, Telefon:, e-mail: info@vmautomatizace.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástup možný od: 01.11.2018

Popis:

Způsob prvního kontaktu zájemce: e-mailem
Nástup možný IHNED

Máš zkušenosti s vývojem průmyslové automatizace a robotizace? Chceš se podílet na realizaci zajímavých projektů pro automobilový průmysl?
Tak jsi ten pravý kandidát pro rozšíření našeho týmu.

Pracovní náplň:
Návrh jednoúčelových strojů, automatizací a robotizací v 3D.
Dohled a účast při výrobě, montáži a oživování daného projektu.
Účast při instalaci a předání u zákazníka.

Požadavky na pozici:
Týmového ducha a inovativní přístup k řešení problémů.
Nadšení pro strojařinu a ochota neustále se vzdělávat a rozšiřovat si obzory.
Znalost automatizačních konstrukčních prvků, senzorů, pohonů, PLC, atd…

Nabídka:
Zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy dle Vašich schopností.
Malý pracovní kolektiv, 25 dní dovolené, stravenky.
Každý den plný různorodé práce (zakázková a prototypová výroba) ve zkušeném a mladém týmu.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Brno-město

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Vyprší: 20.12.2018
  • Místo: Brno
  • Název pozice: Konstruktér automatizací s praxí
  • Mzda 30000 - 35000 Kč

To apply for this job email your details to info@vmautomatizace.cz