Věda a výzkum / Výroba a provoz

KOORDINÁTOR/KA VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ Jednosměnný provoz

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Požadovaná profese: KOORDINÁTOR/KA VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: B E K O Engineering, spol. s r.o.
Místo výkonu práce: B E K O Engineering, spol. s r.o.-001, 1. máje 871/13, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
Kontaktní osoba: Simona Formánková, Telefon:+420 725 975 793, e-mail: formankova@catia.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vysokoškolské
Jazykové požadavky: Němčina
Nástup možný od: 21.12.2018

Popis:

Koordinátor vývojových projektů

Náplň práce:
– Evidence a sledování vzniklých chyb v interním systému
– Technické posouzení výsledků testů a vyhodnocení chyb
– Účast a prezentace chyb na jednáních o chybách
– Komunikace s dodavateli

Testmanagement:
– Vytvoření, odsouhlasení a revize testovacího plánu
– Plánování, zajištění a správa testovacího HW poskytnutého zadavatelem
– Plánování systémových testů
– Vypracování resp. zajištění dokumentace (testovací protokoly, reporty z testovacích jízd)

Požadavky:
– vysokoškolské vzdělání
– znalosti v oblasti elektro a testování
– zkušenosti s projekty podmínkou
– pečlivost, spolehlivost a flexibilita
– znalost NJ na komunikativní úrovni podmínkou
– znalost AJ výhodou
– flexibilita, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme Vám:
– individuální finanční ohodnocení
– odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
– příjemné pracovní prostředí
– firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky a flexipasy, příspěvek na penzijní a životní pojištění, jazykové kurzy a jiné vzdělávací kurzy, teambuildingy,…)

Hlásit se e-mailem.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Liberec

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Vyprší: 21.03.2019
  • Místo: Liberec
  • Název pozice: KOORDINÁTOR/KA VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ
  • Mzda 35000 - 45000 Kč

To apply for this job email your details to formankova@catia.cz