Informační technologie / Kultura a sport

KREATIVNÍ GRAFIK Jednosměnný provoz

Sittardia s.r.o.

Požadovaná profese: KREATIVNÍ GRAFIK

Pracoviště a kontakty:

Firma: Sittardia s.r.o.
Místo výkonu práce: Sittardia s.r.o., pracoviště Žatec, Zeyerova 1456, 438 01 Žatec 1
Kontaktní osoba: Martin Kadeřávek, Telefon:+420 474 532 040, e-mail: martin.kaderavek@sittardia.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSV

Nástup možný od: 10.05.2018

Popis:

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456
438 01 Žatec 1
nástup dohodou
Náplň práce:
Obalový design
Grafické návrhy log, corporate identity
Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů
Návrhy stojanů a dalších prvků Store designu
Upřednostňujeme:
Ovládání programů Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop
Schopnost vnést do práce kreativitu a neotřelé nápady
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
Stabilní kreativní práci
Fixní mzdu s variabilní složkou – 25 000-50 000 Kč dle zkušeností
Přátelský kolektiv o cca 30 zaměstnancích
Prostor pro seberealizaci,Pravidelné firemní akce
Nápoje na pracovišti zdarma
Příspěvek na stravování pro nekuřáky,Příspěvek na dojíždění / bydlení
Pro zařazení do výběrového řízení zašlete prosím spolu s CV i portfolio. Nehledáme externí spolupráci. Děkujeme za pochopení.
Všem uchazečům se ozveme.
kontakt po, stř. čtv. 7,30 – 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Louny

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 týdny
  • Vyprší: 31.05.2018
  • Místo: Žatec
  • Název pozice: KREATIVNÍ GRAFIK
  • Mzda 25000 - 50000 Kč

To apply for this job email your details to martin.kaderavek@sittardia.cz