Obchod a cestovní ruch

Kuchař/ka Jednosměnný provoz

Troubecká hospodářská a.s.

Požadovaná profese: Kuchař/ka

Pracoviště a kontakty:

Firma: Troubecká hospodářská a.s.
Místo výkonu práce: Roketská 786/21, 751 02 Troubky nad Bečvou
Kontaktní osoba: Jana Rajtarová, Telefon:+420 770 123 889, e-mail: jana.rajtarova@renofarmy.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nástup možný od: 01.12.2018

Nástup možný IHNED. Pracovní doba po – pá, od 5:00 hod, (7 – 9 hodinové směny).

Náplň práce:
Práce v závodní jídelně a v kuchyni – příprava, vaření, vydávání obědů, úklid, mytí nádobí, připravuje se a vaří asi 140 obědů.

Požadavky:
Praxe s vařením většího množství porcí. Fyzickou zdatnost a odolnost. Samostatnost a zodpovědnost. Výhodou praxe např. v jídelně, restauraci. Výhodou vyučení v oboru kuchař.

Nabízíme:
Práci i na zkrácenou pracovní dobu; 5 týdnů dovolené, odměny, stravenky a firemní akce; jistotu stabilní české společnosti.

Zájemci se mohou hlásit:
– zasláním životopisu (CV) na e-mail: jana.rajtarova@renofarmy.cz;
– telefonicky na čísle 770 123 889 – paní Jana Rajtarová

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Přerov

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Místo: Troubky
  • Název pozice: Kuchař/ka
  • Mzda 90 - Kč

To apply for this job email your details to jana.rajtarova@renofarmy.cz