Výchova a vzdělávání

KVALIFIKOVANÍ UČITELÉ V MŠ Jednosměnný provoz

Mateřská škola Vyšní Lhoty, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Požadovaná profese: KVALIFIKOVANÍ UČITELÉ V MŠ

Firma: Mateřská škola Vyšní Lhoty, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Vyšní Lhoty 232, 739 51 Dobrá
Kontaktní osoba: Alena Čerňáková, Telefon:+420 558 692 833(po-pá6:30-11:30hod.), e-mail: ms_vysnilhoty@centrum.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Druh pracovněprávního vztahu: Zkrácený úvazek
Nástup možný od: 01.02.2019

Popis:

A11 z:2/1/2019
Jedná se o práci učitele v MŠ v částečném úvazku 0,21%, tz. 6,5 hod./týdně.
Náplň práce:
– jedná se o přímou pedagogickou činnost spojenou převážně s účastí na denních vycházkách.
Rozvrh pracovní doby:
– po-pá – 10:15 hod. – 11:30 hod.
Požadujeme:
– minimálně SŠ pedagogického směru
– praxe výhodou, vhodné i pro absolventy škol.
Kontakt:
– telefonicky, uveden viz výše
emailem, životopisy zasílat na email uvedený viz výše.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Místo: Vyšní Lhoty
  • Název pozice: KVALIFIKOVANÍ UČITELÉ V MŠ
  • Mzda 118.6 - Kč

To apply for this job email your details to ms_vysnilhoty@centrum.cz