Stavebnictví

Lešenář Jednosměnný provoz

Energetické opravny, a.s.

Požadovaná profese: Lešenář

Pracoviště a kontakty:

Firma: Energetické opravny, a.s.
Místo výkonu práce: Prunéřov 375, 432 01 Kadaň 1
Kontaktní osoba: Marie Slowiková, Telefon:, e-mail: slowikova@eopru.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nástup možný od: 01.11.2018

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: slowikova@eopru.cz

Místo výkonu práce – Prunéřov, Tušimice

NÁPLŇ PRÁCE:
– zajištění údržby v elektrárně Prunéřov a Tušimice
– montáž a demontáž průmyslového lešení
– opravy stávajícího lešení

POŽADUJEME:
– vyučení v oboru, případně v příbuzném oboru
– manuální zručnost
– schopnost rychle se učit
– důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu

NABÍZÍME:
– zázemí dceřiné a významné energetické společnosti
– odpovídající platové ohodnocení
– firemní benefity
– možnost osobního i profesního rozvoje

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Chomutov

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Vyprší: 31.12.2018
  • Místo: Kadaň
  • Název pozice: Lešenář
  • Mzda 20000 - Kč

To apply for this job email your details to slowikova@eopru.cz