Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

Manažer/ka provozu Jednosměnný provoz

JIPR, s.r.o.

Požadovaná profese: Manažer/ka provozu

Pracoviště a kontakty:

Firma: JIPR, s.r.o.
Místo výkonu práce: JIPR, s.r.o. – Hotel Na Jižní, Jižní čtvrť III 2657/11, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2
Kontaktní osoba: Ludmila Šebestová, Telefon:+420 581 218 284, e-mail: prace@najizni.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Jazykové požadavky: Angličtina
Nástup možný od: 01.02.2019

Popis:

Požadavky :
vyučen v oboru , nebo praxe min. 1 roku v oboru gastronomie, hotelnictví; znalost AJ na komunikativní úrovni, organizační a dobré komunikační schopnosti -flexibilitu a dynamičnost; pokročilá znalost MS Office; znalost Corel Draw nebo Photoshop, případně restaurační program Restis a praxe v přímém vedení kolektivu – výhodou

Náplň práce:
Každodenní zajištění v provozech – restaurace a pivnice, koordinace všech oddělení při větších akcích, kontrolní činnost, vedení malého počtu zaměstnanců (3 – 5 osob), komunikace s vedením, zpracování denních uzávěrek

Nabízíme:
podnikové stravování

Zájemci se mohou hlásit:
– zasláním životopisu (CV) na email: prace@najizni.cz;
– telefonicky (po – pá 8,00 -12,00hod.) na čísle 581 218 284 – paní Ludmila Šebestová;
– osobně (po, st, pá od 8,00 do 12,00 hod.) v recepci Hotelu Na Jižní

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Přerov

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Přerov
  • Název pozice: Manažer/ka provozu
  • Mzda 26000 - 28000 Kč

To apply for this job email your details to prace@najizni.cz