Kultura a sport / Služby

Masér (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) – POUZE PRO OZP Jednosměnný provoz

UnikaCentrum, z.ú.

Požadovaná profese: Masér (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) – POUZE PRO OZP
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: UnikaCentrum, z.ú.
Místo výkonu práce: Centrum krásy a odpočinku Havířov, Jana Wericha 400/3, Město, 736 01 Havířov 1
Kontaktní osoba: Hana Ruisl, Telefon:, e-mail: ruisl@unikacentrum.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Druh pracovněprávního vztahu: Zkrácený úvazek
Nástup možný od: 01.10.2018

Popis:

POUZE PRO OZP
Masérský kurz není podmínkou – možnost se domluvit na doplnění vzdělán přes ÚP.
Náplň práce: poskytování rekondičních masáží, zkrácený pracovní úvazek: 30 hodin/týden nebo míň po domluvě.
Pracovní doba: od pondělí do pátku od 8.00 do 20.00 hodin (ranní a odpolední směny). Pracovní místa jsou určena POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!!
Životopisy zasílejte na email: ruisl@unikacentrum.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Karviná

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Vyprší: 31.12.2018
  • Místo: Havířov
  • Název pozice: Masér (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) – POUZE PRO OZP
  • Mzda 9150 - 14000 Kč

To apply for this job email your details to ruisl@unikacentrum.cz