Kultura a sport / Služby

Maséři Dvousměnný provoz

SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod

Požadovaná profese: Maséři

Pracoviště a kontakty:

Firma: SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod
Místo výkonu práce: SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod 01, Grandhotel Tatra, Velké Karlovice 505, 756 06 Velké Karlovice
Kontaktní osoba: Jana Tomanová, Telefon:+420 725 944 561, e-mail: director@grandhoteltatra.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Druh pracovněprávního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Nástup možný od: 05.01.2019

Popis:

MASÉŘI
Zaměstnavatel požaduje: základní kurz na sporotovní masáže, praxe vítána!
Náplň práce: poskytování klasických a sportovních masáží hotelovým hostům.
Nabízíme: nástup možný ihned.
První kontakt: p. Mgr. Jana Tomanová, e-mail: director@grandhoteltatra.cz, tel. +420 725 944 561 nebo osobně po domluvě na adrese místa výkonu práce
ov. 2.1.2019

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Vsetín

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Název pozice: Maséři
  • Mzda 110 - Kč

To apply for this job email your details to director@grandhoteltatra.cz