Výroba a provoz

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů Třísměnný provoz

ADECCO spol.s r.o.

Požadovaná profese: Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
Počet volných míst: 43

Pracoviště a kontakty:

Firma: ADECCO spol.s r.o.
Místo výkonu práce: ADECCO spol.s r.o. – Velká Hradební, Velká hradební 3385/9, 40001 Ústí nad Labem 1
Kontaktní osoba: Jiří Durák, Telefon:+420 724 611 615, e-mail: jiri.durak@adecco.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 01.01.2019

Místo výkonu práce: KONE Industrial – koncern s.r.o., Předlická 452/24, Ústí nad Labem.
Náplň práce: obsluha výrobních strojů určených pro výrobu komponent nutných ke kompletaci výrobků KONE, plnění výrobního plánu kvantitativní a kvalitativní,dodržování předpisů a pravidel BOZP,kontrola technické správnosti produktů, evidence práce v PC aplikaci, reporting výsledků, scrapu, odpadů, prostojů.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost práce na PC.
Nabízíme: mzdu 16 537 – 21 262,- Kč., unišeky za plně odpracované čtvrtletí ve výši 500,-Kč., stravenky 90,-; bonusy 0-15% ze základní mzdy.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Název pozice: Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
  • Mzda 16537 - 21262 Kč

To apply for this job email your details to jiri.durak@adecco.com