Stavebnictví

MONTÉŘI / ZÁMEČNÍCI Jednosměnný provoz

Oldřich Řezáč

Požadovaná profese: MONTÉŘI / ZÁMEČNÍCI

Pracoviště a kontakty:

Firma: Oldřich Řezáč
Místo výkonu práce: Vitčice 104, 798 27 Němčice nad Hanou
Kontaktní osoba: Oldřich Řezáč, Telefon:+420 606 726 167, e-mail: rezac.gram@centrum.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nástup možný od: 02.01.2019

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Řezáč tel.: 606 726 167 nebo zašlete životopis na e-mail rezac.gram@centrum.cz.
Požadavky: vyučení v oboru zámečník nebo příbuzných oborech (klempíř, zedník, frézař, tesař, dlaždič, elektrikář vyhl. 50/78) velkou výhodou, není však podmínkou – zaučíme. Vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B výhodou, aktivní přístup k práci, svářečský průkaz výhodou.
Náplň práce: montáž nosných konstrukcí a kabelových nosičů. Práce na 7-10 denní turnusy. Nabízíme: výjezdy z Kroměříže, úhrada cestovného, ubytování, nákladů na nářadí, atd. Pracoviště: celá ČR dle zakázek s výjezdy z Kroměříže.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Prostějov

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Vitčice
  • Název pozice: MONTÉŘI / ZÁMEČNÍCI
  • Mzda 97.3 - Kč

To apply for this job email your details to rezac.gram@centrum.cz