Finance / Obchod a cestovní ruch

Obchodní manageři pro zahraniční trh Jednosměnný provoz

EGO Zlín, spol. s r.o.

Požadovaná profese: Obchodní manageři pro zahraniční trh

Pracoviště a kontakty:

Firma: EGO Zlín, spol. s r.o.
Místo výkonu práce: EGO Zlín, spol. s r. o. – sídlo, U Pekárny 438, Štípa, 763 14 Zlín 12
Kontaktní osoba: Dagmar Voglová, Telefon:, e-mail: sekretariat@egozlin.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 02.01.2019

Požadavky: VŠ minimálně SŠ vzdělání, dobrá znalost AJ (slovem i písmem) a znalost německého jazyka výhodou, práce s PC (Word, Excel, PowerPoint), schopnost pracovat a vyhledávat v českých i cizích prohlížečích; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); komunikativní schopnosti, zkušenosti s obchodní činností výhodou, dobrá orientace při řešení nové problematiky, samostatnost a schopnost samostudia, logické uvažování, ochota absolvovat služební cesty v tuzemsku i v zahraničí, reprezentativní vystupování, schopnost vyjednávání, vysoké prezentační schopnosti, práce v teamu, aktivní přístup, schopnost zvládat stresové situace a vysoké pracovní nasazení.

Náplň práce: nabídková činnost a prodej specifického sortimentu, příprava a tvorba obchodních strategií, komunikace s tuzemskými a převážně se zahraničními partnery, fakturační činnost včetně komplexního vyřízení obchodních případů/objednávek, účast na prezentačních akcích, workshopech a veletrzích v tuzemsku i zahraničí.
Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail sekretariat@egozlin.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Zlín

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Zlín
  • Název pozice: Obchodní manageři pro zahraniční trh
  • Mzda 20000 - Kč

To apply for this job email your details to sekretariat@egozlin.cz