Doprava / Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

OBSLUHA VZV – SKLADNÍK Jednosměnný provoz

SEABERG s.r.o.

Požadovaná profese: OBSLUHA VZV – SKLADNÍK

Pracoviště a kontakty:

Firma: SEABERG s.r.o.
Místo výkonu práce: Příšovice 157, 463 46 Příšovice
Kontaktní osoba: Josef Kuna, Telefon:+420 606 395 593, e-mail: kuna@seaberg.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nástup možný od: 31.10.2018

Náplň práce: Naskladňování zboží a vyskladňování zboží. Evidence zboží na PC.
Požadavky: řidičský průkaz VZV výhodou (není podmínkou), fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, základy na PC, komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, flexibilita. Po zapracování smlouva na dobu neurčitou.
Benefity: stravenky, 5týdnů dovolené, odměny za práci navíc.
Vzdělání: Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti: práce s PC
Prosíme o zaslání profesního životopisu na e-mail kuna@seaberg.cz
Kontaktní osoba: Josef Kuna +420 606 395 593

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Liberec

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Vyprší: 31.01.2019
  • Místo: Příšovice
  • Název pozice: OBSLUHA VZV – SKLADNÍK
  • Mzda 21000 - 23000 Kč

Ucházet se o toto místo

To apply for this job email your details to kuna@seaberg.cz