Administrativa

Odborní asistenti v administrativě Jednosměnný provoz

Jana Aranyosi

Požadovaná profese: Odborní asistenti v administrativě

Pracoviště a kontakty:

Firma: Jana Aranyosi
Místo výkonu práce: Jana Aranyosi – pracoviště Kokory, Kokory 1, 751 05 Kokory
Kontaktní osoba: Tomáš Aranyosi, Telefon:+420 777 830 335, e-mail: aranyosi@superkominy.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSV
Jazykové požadavky: Angličtina
Nástup možný od: 01.02.2019

Nástup možný IHNED. Po domluvě možnost nástupu zpočátku i na zkrácený úvazek.

Náplň práce:
Vedení, evidence a vyřizování telefonické a emailové komunikace; Vedení, evidence a vyřizování interních dokumentů společnosti; Administrativní zajištění chodu obchodního úseku; Podpora jednatele a obchodního ředitele; Zpracování, evidence a úprava objednávek, nabídek, smluv, návodů, zakázek a dalších dokumentů společnosti; Logistika; Komunikace s obchodními partnery a zákazníky.

Požadujeme:
spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, loajalita, ochota pracovat, reprezentativní
vystupování, řidičský průkaz sk. B výhodou, výborná znalost práce na PC především MS Office (Word, Excel), práce s Money výhodou, práce s internetem, znalost AJ slovem i písmem, další jazyk zejména Němčina výhodou.

Nabízíme:
Odměny, příspěvek na stravování, služební telefon, dobrý pracovní kolektiv, 13.plat, Benefity.

Zájemci se mohou hlásit:
– zasláním životopisu (CV) na email: aranyosi@superkominy.cz;
– telefonicky (po-pá, 7,30 – 16,30 hod.) na čísle 777 830 335 – Tomáš Aranyosi

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Přerov

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Místo: Kokory
  • Název pozice: Odborní asistenti v administrativě
  • Mzda 20000 - 30000 Kč

To apply for this job email your details to aranyosi@superkominy.cz