Informační technologie / Kultura a sport

Osvětlovač/ka Jednosměnný provoz

Divadlo Šumperk, s.r.o.

Požadovaná profese: Osvětlovač/ka

Pracoviště a kontakty:

Firma: Divadlo Šumperk, s.r.o.
Místo výkonu práce: Komenského 312/3, 787 01 Šumperk 1
Kontaktní osoba: Lucie Kylarová, Telefon:+420 583 214 061, e-mail: divadlosumperk@seznam.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Druh pracovněprávního vztahu: Zkrácený úvazek
Nástup možný od: 01.08.2018

Náplň práce: Sestavovat návrh na světelný scénář jednotlivých her. Organizovat a provádět scénické osvětlení na domácí i cizí scéně. Seřizovat, obsluhovat, provádět montážní a likvidační práce na všech osvětlovacích zařízení. V oboru divadelní osvětlovač Vás rádi zaučíme.

Požadavky: SŠ vzdělání, výuční list – obor elektromechanik/elektrikář – výhodou, není však podmínkou.
Odborná způsobilost podle vyhl. 50/1978 Sb. § 4 – výhodou. Manuální zručnost a znalost práce s PC.
Spolehlivost, vstřícnost a časová flexibilita.
Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme: Tvůrčí práci v kolektivu divadla. Pracovní týden: úterý-sobota. Zkušební doba 3 měsíce.
Finanční ohodnocení dle praxe a vnitřních mzdových předpisů.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Šumperk

Informace

  • Zveřejněno: Před 5 měsíci
  • Místo: Šumperk
  • Název pozice: Osvětlovač/ka
  • Mzda 15800 - Kč

To apply for this job email your details to divadlosumperk@seznam.cz