Právo

Podnikoví právníci Jednosměnný provoz

LAMAREX s. r. o.

Požadovaná profese: Podnikoví právníci

Pracoviště a kontakty:

Firma: LAMAREX s. r. o.
Místo výkonu práce: LAMAREX s. r. o. – 001, Ocelářská 392/9, Libeň, 190 00 Praha 9
Kontaktní osoba: Stefan Pentsak, Telefon:+420 775 242 251, e-mail: lamarex@volny.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vysokoškolské
Jazykové požadavky: Angličtina, Ruština
Nástup možný od: 01.04.2018

Popis:

Kontakt pro uchazeče: emailem na lamarex@volny.cz

Náplň práce:
– Komplexní právní poradenství v oblasti nemovitostí, obchodu a podnikání v zahraničí (zejména v Ruské federaci)
– Vyjednávání, příprava a připomínkování smluv v ruském a anglickém jazyce, účast na obchodních jednáních.
– Zpracovávání právních analýz, podpora ostatních oddělení společnosti.
– Poskytování odborných konzultací klientům a obchodním partnerům společnosti.
– Spolupráce na zahraničních projektech společnosti v oblastech mezinárodního obchodního práva.
– Zastupování společnosti v zahraničí (zejména v Ruské federaci).
– Komunikace a spolupráce s majiteli společnosti a reportování.
– Pracovní cesty do zahraničí a EU

Požadujeme:
– Vysokoškolské vzdělání právního zaměření
– Znalost ruského obchodního, daňového a finančního práva.
– Pracovní zkušenosti s klienty z Ruské federace.
– Aktivní znalost ruštiny (slovem i písmem) včetně právnické terminologie.
– Znalost angličtiny na komunikační úrovni (slovem i písmem) včetně právnické terminologie.
– Praxe na pozici právníka min. 4 roky.
– Trestní bezúhonnost
– Strategické a komplexní myšlení, spolehlivost, mlčenlivost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce.
– Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti.
– Praxe v oblasti soudních sporů výhodou.

Nabízíme:
– Zajímavou, perspektivní práci.
– Motivující mzdové ohodnocení.
– Možnost seberealizace a profesního růstu.
– Příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas.
– Vzdělávací kurzy a školení.

Svůj strukturovaný životopis prosím posílejte na email lamarex@volny.cz.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Praha 9

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 týdny
  • Místo: Praha
  • Název pozice: Podnikoví právníci
  • Mzda 24000 - Kč

To apply for this job email your details to lamarex@volny.cz