Výroba a provoz

Pomocní dělníci ve výrobě Třísměnný provoz

Elfros property s.r.o.

Požadovaná profese: Pomocní dělníci ve výrobě
Počet volných míst: 3

Pracoviště a kontakty:

Firma: Elfros property s.r.o.
Místo výkonu práce: Elfros property s.r.o. – pracoviště Holice II., Vysokomýtská 1104, 534 01 Holice v Čechách
Kontaktní osoba: Natalija Futovová, Telefon:+420 601 124 548, e-mail: futov.n@seznam.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 06.01.2019

Popis:

Místo výkonu práce Holice.
Krátkodobé zaměstnání
Pracovní náplň: přeprava zboží, materiálů, zařízení a jiných předmětů na pracoviště a přemístění hotových výrobků, nakládání a vykládání nákladních vozidel a vozíků, čištění strojů, zařízení, nástrojů a odstraňování překážek ze strojů
Požadujeme: Dobrý zdravotní stav
Prašné prostředí, horko, manipulace s desinfekčními prostředky, pozor na alergie
První kontakt telefonicky (v pracovní době od 10:00 do 16:00), e-mailem nebo osobně – po předchozí telefonické domluvě, jednání s uchazeči v místě výkonu práce, 1 den v týdnu.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Pardubice

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Holice
  • Název pozice: Pomocní dělníci ve výrobě
  • Mzda 13000 - Kč

To apply for this job email your details to futov.n@seznam.cz