Výroba a provoz

POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ Jednosměnný provoz

Výběr Lux s.r.o.

Požadovaná profese: POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ
Počet volných míst: 15

Pracoviště a kontakty:

Firma: Výběr Lux s.r.o.
Místo výkonu práce: Petrovická 440, 399 01 Milevsko 1
Kontaktní osoba: Oksana Parkhomyk, Telefon:+420 727 979 333, e-mail: ekolayf@yandex.ua

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 02.02.2019

Popis:

Náplň práce:
– pomocné práce v kovovýrobě
– čištění svárů
– přeprava materiálu
Požadavky:
dobrá pracovní morálka, průměrná fyzická zdatnost, pracovní doba 6.00 – 14.30 hodin.
Výhody:
ubytování na ubytovně.
Kontakt e-mailem: vyberlux@seznam.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Písek

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Místo: Milevsko
  • Název pozice: POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ
  • Mzda 14400 - 16500 Kč

To apply for this job email your details to ekolayf@yandex.ua