Výroba a provoz

Pomocní dělníci ve výrobě Dvousměnný provoz

Plesha Agentura s.r.o.

Požadovaná profese: Pomocní dělníci ve výrobě
Počet volných míst: 6

Pracoviště a kontakty:

Firma: Plesha Agentura s.r.o.
Místo výkonu práce: Plesha Agentura s.r.o. – pracoviště Opava, Těšínská 1006/1, Předměstí, 746 01 Opava 1
Kontaktní osoba: Myroslava Fedoryk, Telefon:+420 775 105 944, e-mail:

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 23.02.2019

KO: Fedoryk Myroslava Ing, tel.: 775 105 944, volejte út od 9:00 do 12:00 hod.. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Nutný telefonický kontakt.
Požadujeme: základní vzdělání, bez praxe, časová přizpůsobivost, odpovídající zdravotní stav, fyzická výdrž, odpovědnost.
Pracoviště Opava, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba. Jedná se o krátkodobé zaměstnání.
Náplň práce: pomocné práce ve výrobě, úklid pracovišť a odstraňování různých překážek, obsluha strojů.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Opava

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 měsíci
  • Místo: Opava
  • Název pozice: Pomocní dělníci ve výrobě
  • Mzda 13700 - Kč