Zemědělství a lesnictví

POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ Jednosměnný provoz

DORAPO s.r.o.

Požadovaná profese: POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ
Počet volných míst: 30

Pracoviště a kontakty:

Firma: DORAPO s.r.o.
Místo výkonu práce: DORAPO s.r.o. – Hvozdnice, Libčany, Těchlovice, Hvozdnice, Libčany, Těchlovice
Kontaktní osoba: Mykhailo Radetsky, Telefon:+420 775 291 102, e-mail:

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 20.05.2019

Popis:

POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ
– Místo výkonu práce: Hvozdnice, Libčany, Těchlovice
– PP na dobu určitou od 20.5.2019 do 18.8.2019
– Náplň práce: sklizeň třešní a višní, fyzicky náročná práce (výška stromů 4 až 5 metrů)
– V případě zájmu kontaktujte: Radetskyi Mykhailo, tel.: 775 291 102, od 7:00 do 17:00 hod

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Hradec Králové

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Hvozdnice
  • Název pozice: POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ
  • Mzda 13600 - 16000 Kč