Výchova a vzdělávání

Pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních a domácnostech Pružná pracovní doba

Jitka Redon

Požadovaná profese: Pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních a domácnostech

Pracoviště a kontakty:

Firma: Jitka Redon
Místo výkonu práce: Jitka Redon – sídlo, Všešímy, Kunice, 251 64 Mnichovice
Kontaktní osoba: Jitka Redon, Telefon:, e-mail:

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 01.02.2018

Popis:

Místo pracoviště:
– Kunice- Všešímy

Prvotní kontakt:
– e-mail: katerina.zichova@centrum.cz

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
– pomoc dětem při osobní hygieně, oblékání a stravování
– vodění dětí do školy a ze školy nebo na procházky
– hraní her s dětmi, čtení nebo vyprávění pohádek
– pomoc s přípravou podkladů a vybavení pro vzdělávací a volnočasové aktvity dětí
– kontrola chování dětí, dohlížení na děti při hrách atd.

– Požadujeme dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, dobrou znalost angličtiny.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště pro Prahu-východ

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Místo: Kunice
  • Název pozice: Pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních a domácnostech
  • Mzda 13350 - Kč