Finance / Obchod a cestovní ruch

Pracovník / pracovnice ve službách – pokladní , výdej jídel Jednosměnný provoz

EnergoSlužby s.r.o.

Požadovaná profese: Pracovník / pracovnice ve službách – pokladní , výdej jídel

Pracoviště a kontakty:

Firma: EnergoSlužby s.r.o.
Místo výkonu práce: EnergoSlužby s.r.o. Plzeň, Vnitřní Město 1, 301 00 Plzeň 1
Kontaktní osoba: Jaroslava Dolejšová, Telefon:+420 371 102 470,602 690 793, e-mail: jaroslava.dolejsova@energosluzby.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 01.11.2018

Popis:

Náplň práce: obsluha pokladny a výdej jídel
pracoviště: Provozovny EnergoSlužeb s.r.o.
pracovní doba: jednosměnný provoz (po-pá)
nástup: ihned
mzda: 15.000 Kč měsíčně (13.000,- Kč + OH do 2.000,- Kč za měsíc, podle výkonu a hodnocení)

Požadavky na uchazeče o práci:
vzdělání : základní, vyučení
další požadavky : zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, zdravotní průkaz
Vhodné i pro ZPS.
Informace, kontakt: Jaroslava Dolejšová, tel.: 371 102 470, mobil: 602 690 793
e-mail: jaroslava.dolejsova@energosluzby.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Plzeň

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Vyprší: 01.01.2019
  • Místo: Plzeň
  • Název pozice: Pracovník / pracovnice ve službách – pokladní , výdej jídel
  • Mzda 13000 - 15000 Kč

To apply for this job email your details to jaroslava.dolejsova@energosluzby.cz