Kultura a sport / Obchod a cestovní ruch / Služby

Pracovník/ce kongresových služeb Jednosměnný provoz

HOTEL TATRA KOPŘIVNICE, s.r.o.

Požadovaná profese: Pracovník/ce kongresových služeb

Pracoviště a kontakty:

Firma: HOTEL TATRA KOPŘIVNICE, s.r.o.
Místo výkonu práce: Záhumenní 1161/3, 742 21 Kopřivnice
Kontaktní osoba: Lukáš Hykel, Telefon:, e-mail: provozni@tatrahotel.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Druh pracovněprávního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Nástup možný od: 01.06.2018

Popis:

z.:12.2.2018, a: 14.5.2018
Interhotel Tatra hledá do svého mladého týmu zkušeného pracovníka pro cílené organizování seminářů, školení, kongresů a plesů

Náplň práce:
– – cílené oslovení společností z různých oblastí pro uspořádání akcí -školení, semináře, oslavy, plesy, konference, kongresy
– tvorba programu pro klienty na míru, vytváření cenových nabídek.
– precizní organizace a dohled nad všemi probíhajícími akcemi

Požadujeme:
– – praxi v oblasti kongresových služeb, eventu a získávání zákazníků podmínkou
– znalost anglického jazyka slovem i písmem
– dobré komunikační a prezentační schopnosti
– čistý trestní rejstřík, flexibilitu, ochotu pracovat, cit pro estetiku a preciznost

Nabízíme:
– výborné zázemí, plně zrekonstruované a vybavené prostory v **** hotelu
– štědré finanční ohodnocení za každou úspěšně poptanou a zorganizovanou akci (ples, seminář, konference….)
– práci v neustále se rozvíjející společnosti, založené již v roce 2000.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Nový Jičín

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Místo: Kopřivnice
  • Název pozice: Pracovník/ce kongresových služeb
  • Mzda 100 - Kč

To apply for this job email your details to provozni@tatrahotel.cz