Zdravotnictví

Pracovník/ce v sociálních službách Jednosměnný provoz

Zdislava Veselí, z.ú.

Požadovaná profese: Pracovník/ce v sociálních službách

Pracoviště a kontakty:

Firma: Zdislava Veselí, z.ú.
Místo výkonu práce: Zdislava Veselí, z.ú. – provozovna, Za Poštou 110, 698 01 Veselí nad Moravou
Kontaktní osoba: Tomáš Šrámek, Telefon:+420 725 560 541, e-mail: sramek@zdislavaveseli.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 01.02.2019

Pracoviště: Za Poštou 110, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadavky: odborná způsobilost dle Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách je možné absolvovat i po nástupu do zaměstnání), trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, ŘP sk. B – aktivní řidič, dobré komunikační schopnosti, sociální cítění, empatie, flexibilita, kreativní přístup k práci, spolehlivost, odolnost vůči stresu a trpělivost.
Náplň práce: podpora a péče o klienty (především v seniorském věku), kteří mají sníženou soběstačnost, v prostředí denního stacionáře, příprava a realizace programu pro klienty, individuální plánování s klienty pod metodickým vedením sociálního pracovníka.
Nástup do zaměstnání od 1. 2. 2019 nebo dohodou. Stravenky, 25 dnů dovolené, mimořádné odměny, aj. Životopisy zasílejte na e-mail sramek@zdislavaveseli.cz, případně volejte Tomáši Šrámkovi na tel. 725 560 541.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Hodonín

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 01.03.2019
  • Název pozice: Pracovník/ce v sociálních službách
  • Mzda 17000 - 20000 Kč

To apply for this job email your details to sramek@zdislavaveseli.cz