Administrativa / Služby / Výroba a provoz

Pracovník/pracovnice úklidu – OZP Jednosměnný provoz

Bartoň a Partner s.r.o.

Požadovaná profese: Pracovník/pracovnice úklidu – OZP

Pracoviště a kontakty:

Firma: Bartoň a Partner s.r.o.
Místo výkonu práce: Bartoň a Partner s.r.o. – prac. Jožky Silného KM — Agentura práce, Jožky Silného 2684/3, 767 01 Kroměříž 1
Kontaktní osoba: Martin Dudák, Telefon:+420 735 171 157, e-mail: martin.dudak@bartonapartner.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Druh pracovněprávního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Nástup možný od: 01.02.2019

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Kroměříž
– Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor a soc. zařízení, pracovní doba je rozvržena do 4 hod. směn v pracovní dny, začátek pracovní doby mezi 7.00 – 8.00, možné i jako přivýdělek na DPP k jinému zaměstnání
– kontakt nejdříve telefonicky Po-Pá 7.30 – 16.00 hod. (735 171 157) a domluvit si schůzku – nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Kroměříž

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Kroměříž
  • Název pozice: Pracovník/pracovnice úklidu – OZP
  • Mzda 8344 - Kč

To apply for this job email your details to martin.dudak@bartonapartner.cz