Právo

Právník Jednosměnný provoz

Statutární město Ústí nad Labem

Požadovaná profese: Právník

Pracoviště a kontakty:

Firma: Statutární město Ústí nad Labem
Místo výkonu práce: Statutární město Ústí nad Labem – Magistrát města Ústí nad Labem, Velká hradební č.p. 2336/8, 400 01 Ústí n. L. 1
Kontaktní osoba: Dana Koutská, Telefon:+420 475 271 449, e-mail: dana.koutska@mag-ul.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vysokoškolské

Nástup možný od: 01.02.2019

Místo výkonu práce: Magistrát města Ústí nad Labem, Velká Hradební 2336/8, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
– VŠ – právnická fakulta
– výborná znalost českého jazyka
– samostatnost, spolehlivost
– schopnost se rychle učit a schopnost práce pod tlakem
– praxe ve veřejné správě výhodou

Náplň práce:
– komplexní právní poradenství a konzultace v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního práva, práva veřejných zakázek
– příprava a revize smluvní dokumentace
– účast na správních a soudních řízeních vč. aktivního vedení soudních sporů
– příprava a revize vnitřních právních předpisů
– vymáhání pohledávek
Nabízíme:
– 5 týdnů dovolené
– pravidelné odměňování
– příspěvek na stravné
– příspěvek na dovolenou
– ošatné
– možnost služebního bytu
Kontakt:

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 týdny
  • Vyprší: 16.01.2019
  • Název pozice: Právník
  • Mzda 18150 - 27210 Kč

To apply for this job email your details to dana.koutska@mag-ul.cz