Administrativa / Finance

PŘÍPRAVÁŘ/KA POZEMNÍCH STAVEB Jednosměnný provoz

Casta a.s.

Požadovaná profese: PŘÍPRAVÁŘ/KA POZEMNÍCH STAVEB

Pracoviště a kontakty:

Firma: Casta a.s.
Místo výkonu práce: Pražská 467, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1
Kontaktní osoba: Dana Šavrdová, Telefon:, e-mail: kariera@castapisek.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 03.01.2019

Popis:

ZÁKLADNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
"příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů
"poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek
"analýza a vyhodnocení cenových nabídek
"vypracovávání výkazů výměr
"zpracovávání dílčích rozpočtů
"příprava podkladů pro uzavření smlouvy/objednávky
"vytváření harmonogramů a realizační příprava
POŽADAVKY:
"SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
"v případě SŠ min. 3 roky praxe v oblasti realizace staveb, u VŠ možno absolvent
"dobrá znalost práce na PC – MS Office, především Excel, AutoCad, MS Project
"znalost SW pro zpracování rozpočtů výhodou
"komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost
"ŘP sk.B
NABÍZÍME:
"uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
"odměňování závislé na osobních výkonech
"práce v přátelském kolektivu
"dlouhodobý zaměstnanecký vztah
"podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
"stáže na stavbě v rámci realizovaných zakázek
"výše platu po zapracování 35 000,- Kč/měs.
"podíl na ročních odměnách
"příspěvek na stravování
"příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce
"bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti
"Místo výkonu: Písek nebo Praha
Kontakt: email: kariera@castapisek.cz.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Písek

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Místo: Písek
  • Název pozice: PŘÍPRAVÁŘ/KA POZEMNÍCH STAVEB
  • Mzda 25000 - 35000 Kč

To apply for this job email your details to kariera@castapisek.cz