Administrativa / Finance

Přípravář/ka, rozpočtář/ka Jednosměnný provoz

VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Požadovaná profese: Přípravář/ka, rozpočtář/ka

Pracoviště a kontakty:

Firma: VYSSPA Sports Technology s.r.o.
Místo výkonu práce: VYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň město, Skladová 2438/6, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26
Kontaktní osoba: Michaela Eichlerová, Telefon:, e-mail: personalni@vysspa.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nástup možný od: 07.01.2019

Popis:

Prosíme CV poslat e-mailem.
Vaše náplň práce:
– kompletní příprava rozpočtu do výběrových řízení
– příprava podkladů pro realizaci staveb, fakturaci, objednávky
– příprava smluv o dílo, harmonogramů staveb
– administrativní vedení a dohled nad realizací staveb
– komunikace se stavbyvedoucími, občasná účast na kontrolních dnech
– odpovědnost za vedení zakázky

Požadujeme:
– VŠ stavebního zaměření výhodou
– pokročilá znalost MO-Excel, Word, aj.
– znalost rozpočtového programu
– znalost výkresové dokumentace
– praxe v oboru min. 2 roky na obdobné pozici
– kontrola projektové dokumentace a cenových výměr
– týmová spolupráce, zodpovědnost, logické uvažování
– autorizace v oboru dopravní stavby, nebo pozemní stavby výhodou
– řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
– práci a zázemí ve stabilní společnosti, kompletní zaučení, školící kurzy
– příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
– motivující mzdové ohodnocení
– 5týdnů dovolené, 3dny sick day
– automobil k osobnímu užívání
– stravné v maximální výši, mobilní telefon, firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na penzijní pojištění, program "Pro zdraví",občerstvení na pracovišti a další bonusy
– nástupní hrubá mzda 30.000 – 40.000,- Kč + roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy ve výši až 2-3násobku platu (po zapracování dle individuální domluvy)

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Plzeň

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 měsíci
  • Místo: Plzeň
  • Název pozice: Přípravář/ka, rozpočtář/ka
  • Mzda 30000 - 40000 Kč

To apply for this job email your details to personalni@vysspa.cz