Informační technologie

Programátor PLC Jednosměnný provoz

ProMinent Systems spol. s r.o.

Požadovaná profese: Programátor PLC

Pracoviště a kontakty:

Firma: ProMinent Systems spol. s r.o.
Místo výkonu práce: ProMinent Systems spol. s r.o., Business Centre Bohemia, Anglické nábřeží 2434/1, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
Kontaktní osoba: Jarmila Trojanová, Telefon:+420 378 227 148, e-mail: kariera@prominent.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 02.01.2019

Popis:

Pracovní náplň:
Programování PLC (systém Siemens, Schneider Electric). Tvorba vizualizací a programů pro ovládací panely (TIA portal, Vijeo Designer). Příprava dokumentace pro obsluhu. Komunikace se zákazníkem. Uvádění zařízení do provozu v CZ i zahraničí. Tvorba uživatelských návodů.
Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru. Přehled v oboru automatizace, zařízení MaR, elektrické pohony. Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny. Znalost řídících systémů Siemens, Schneider-Electric-STEP 7, TIA PORTÁL, Vijeo Designer. Znalost programování PLC + tvorba vizualizací a programů pro ovládací panely. Znalosti v projektování řídících systémů a v uvádění ŘS do provozu. Praxi v oboru. Znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou. Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost.
Nabízíme:
Perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti. Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv. Závodní stravování. Vánoční prémie (50% z platu). Možnost odborného vzdělávání, jazykové kurzy. Každoroční nárůst mezd. Flexibilní pracovní dobu a jiné další benefity na míru. Dopravu z/do Plzně a okolí firemním mikrobusem zdarma. Finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Místo: Plzeň
  • Název pozice: Programátor PLC
  • Mzda 35000 - 45000 Kč

To apply for this job email your details to kariera@prominent.com