Informační technologie

PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ – senior Pružná pracovní doba

dataPartner s.r.o.

Požadovaná profese: PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ – senior
Počet volných míst: 3

Pracoviště a kontakty:

Firma: dataPartner s.r.o.
Místo výkonu práce: DataPartner s.r.o., Senovážné nám. 241/15, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1
Kontaktní osoba: Petra Nenadlová, Telefon:+420 774 142 439, e-mail: nenadlova@datapartner.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové požadavky: Angličtina, Němčina
Nástup možný od: 01.02.2019

Popis:

Pracovní náplň:
o Programování, vývoj
o návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování
o příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů
o interní testování a řešení chyb z testování i provozu
o konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi

Podmínkou přijetí je:
o VŠ nebo SŠ vzdělání
o praxe v oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici
o výborná znalost objektového programování (PHP, C#..)
o zkušenost s php frameworkem (Nette, Symfony..)
o výborná znalost JavaScript,JQuery
o dobré znalosti HTML, CSS
o znalosti principů transakční SQL databáze(MySQL,MS SQL, Oracle…)
o aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS
o časová flexibilita, odpovědnost, kreativita
o schopnost samostatné i týmové práce

Oceníme znalosti:
o Bootstrap
o ASP.NET Core
o XML, XSLT, UML
o Web Services, REST/SOAP

Nabízíme:
o Atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
o motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
o zvyšování a rozšiřování znalostí a kvalifikace a profesního růstu díky odborným školením
o pružnou pracovní dobu
o práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií

Nabídnutá mzda je od nástupu do zkušební lhůty, přes prokázání znalostí, k růstu po zapracování a získání odměn.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště České Budějovice

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 měsíci
  • Název pozice: PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ – senior
  • Mzda 35000 - 60000 Kč

To apply for this job email your details to nenadlova@datapartner.cz