Management / Obchod a cestovní ruch

Project sourcing manager Pružná pracovní doba

ZETOR TRACTORS a.s.

Požadovaná profese: Project sourcing manager

Pracoviště a kontakty:

Firma: ZETOR TRACTORS a.s.
Místo výkonu práce: Trnkova 3060/111, Líšeň, 628 00 Brno 28
Kontaktní osoba: Kateřina Valová, Telefon:+420 533 430 491, e-mail: kvalova@zetor.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vysokoškolské

Nástup možný od: 01.01.2017

Požadavky: vysoká škola, jazyky: angličtina a hindština, praxe 3 roky v mezinárodním nákupu, zkušenosti s výběrovými řízeními na dodavatele, čtení výkresové dokumentace,
Náplň práce:
– Vedení malého týmu
– Projektové řízení
– Zodpovědnost za poptávkové řízení pro strategické díly, celky a komponenty
– Komunikace se strategickými dodavateli a partnery
– Služební cesty
Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, dovolenou a další, telefonní tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na ubytování, manažerský bonusový program.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Brno-město

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 měsíci
  • Místo: Brno
  • Název pozice: Project sourcing manager
  • Mzda 40000 - Kč

To apply for this job email your details to kvalova@zetor.com