Obchod a cestovní ruch

Recepční hotelu Dvousměnný provoz

CITYHotelBrno, s r.o.

Požadovaná profese: Recepční hotelu

Pracoviště a kontakty:

Firma: CITYHotelBrno, s r.o.
Místo výkonu práce: Vídeňská 183/124, Přízřenice, 619 00 Brno 19
Kontaktní osoba: Lukáš Hotárek, ředitel hotelu, Telefon:+420 605 229 944, e-mail: hotarek@icb.as

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 05.11.2018

Popis:

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Požadujeme:
– Výborné komunikační a organizační schopnosti
– Příjemné vystupování
– Samostatnost
– Spolehlivost
– Loajalitu a vysoké pracovní nasazení
– Práce na PC
– Zkušenosti na recepci výhodou
– Zkušenost s hotelovým softwarem Hores výhodou

Náplň práce:
– Ubytovávání hostů a s tím spojená administrace
– Komunikace s hosty

Rozvržení pracovní doby:
– Směny: denní (7:00-19:00), noční 19:00-7:00)

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Brno-město

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Vyprší: 31.12.2018
  • Místo: Brno
  • Název pozice: Recepční hotelu
  • Mzda 21000 - 23000 Kč

Ucházet se o toto místo

To apply for this job email your details to hotarek@icb.as