Zdravotnictví

Referent – kurátor pro děti a mládež – sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociálně-právní ochrany dětí a sociální prevence Jednosměnný provoz

Město Rakovník

Požadovaná profese: Referent – kurátor pro děti a mládež – sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociálně-právní ochrany dětí a sociální prevence

Pracoviště a kontakty:

Firma: Město Rakovník
Místo výkonu práce: Město Rakovník- pracoviště Na Sekyře, Na Sekyře 166, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1
Kontaktní osoba: Renáta Kameníková, Telefon:+420 313 259 121, e-mail: rkamenikova@murako.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vysokoškolské

Druh pracovněprávního vztahu: Zkrácený úvazek
Nástup možný od: 01.03.2019

Popis:

(11. tř.)
Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou, příp. rodičovskou dovolenou), týdenní pracovní doba 30 hod. týdně (lze dohodnout i vyšší).
Pracovní náplň: výkon komplexních činností v souladu se zákonem o sociálně-právní ochraně dětí, především činnosti na úseku kolizního opatrovnictví, náhradní rodinné péče a kurately dětí a mládeže.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006, o sociálních službách, znalost práce s PC (WORD, EXCEL, internet, e-mail).
Výhodou: znalost obecně závazných právních předpisů, dobrá znalost ČJ, ochota řídit služební vozidlo a řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: písemné přihlášky zasílejte v termínu do 28.12.2019 12:00 hod.
Více informací na www.mesto-rakovnik.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Rakovník

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 28.02.2019
  • Místo: Rakovník
  • Název pozice: Referent – kurátor pro děti a mládež – sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociálně-právní ochrany dětí a sociální prevence
  • Mzda 23680 - Kč

To apply for this job email your details to rkamenikova@murako.cz