Administrativa

REFERENT/KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK Jednosměnný provoz

Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace

Požadovaná profese: REFERENT/KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Pracoviště a kontakty:

Firma: Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace,, Nemocniční 898/20a, 702 00 Ostrava 2
Kontaktní osoba: Irena Hlavatá, Telefon:+420 596 193 678, e-mail: personalni@mnof.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 01.02.2019

Popis:

Co Vás čeká?
• Budete mít v kompetenci komplexní administraci nadlimitních, podlimitních veřejných zakázek a zakázek malého rozsahu
• Budete komplexně zpracovávat podklady k výběrovým řízením a vést hodnotící komise, zpracovávat a kontrolovat zadávací dokumentaci dle zákona č. 134/2016 Sb.
• Komplexní elektronické zajišťování veřejných zakázek

Jak si Vás představujeme?
• Předchozí praxe v oboru min. 3 roky je podmínkou
• Měli byste mít min. SŠ vzdělání
• Znalost zákona č. 134/2006 Sb., o zadávání veřejných zakázek a souvisejících předpisů je podmínkou stejně jako pokročilá znalost práce na PC

Co Vám nabízíme?
• Pružná pracovní doba.
• Platové ohodnocení dle délky předchozí praxe a růst platu garantovaný nařízením vlády, po zapracování dále poskytujeme příplatek osobní.

Další benefity na webu mnof.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Ostrava

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Místo: Ostrava
  • Název pozice: REFERENT/KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK
  • Mzda 20000 - 35000 Kč

To apply for this job email your details to personalni@mnof.cz