Věda a výzkum / Zemědělství a lesnictví

Referent/referentka odboru životního prostředí Pružná pracovní doba

Město Litomyšl

Požadovaná profese: Referent/referentka odboru životního prostředí

Pracoviště a kontakty:

Firma: Město Litomyšl
Místo výkonu práce: Město Litomyšl – J.E.Purkyně 918, J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
Kontaktní osoba: Olga Paclíková, Telefon:+420 461 653 421, e-mail: olga.paclikova@litomysl.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vyšší odborné

Nástup možný od: 01.02.2019

NÁPLŇ PRÁCE: výkon státní správy na úseku vodoprávního úřadu dle zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a dle zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích, tedy veškeré správní činnosti na úseku vodního hospodářství a speciálního stavebního úřadu ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Litomyšl
POŽADAVKY: VŠ vzdělání, spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatného rozhodování, komunikační a vyjednávací schopnosti, dobrá uživatelská znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B
NABÍZÍME: dobré pracovní podmínky, systém dalšího vzdělávání a profesního i osobního rozvoje, možnost zlepšovat zaběhlé postupy a hledat nová řešení, stabilní zaměstnání – pracovní poměr na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, širokou škálu benefitů – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
KONTAKT: osobně ( nejpozději do 31.1.2019), telefonicky, e-mailem

Bližší informace na http://www.litomysl.cz/?id_str=1509448967019

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Svitavy

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 03.03.2019
  • Místo: Litomyšl
  • Název pozice: Referent/referentka odboru životního prostředí
  • Mzda 20000 - Kč

To apply for this job email your details to olga.paclikova@litomysl.cz