Doprava / Služby

Řidič/ka odtahové služby Pružná pracovní doba

Garos Auto s.r.o.

Požadovaná profese: Řidič/ka odtahové služby

Pracoviště a kontakty:

Firma: Garos Auto s.r.o.
Místo výkonu práce: Garos Auto s.r.o.- pracoviště, Emilie Floriánové 4595/25, 466 01 Jablonec nad Nisou 1
Kontaktní osoba: Simona Křivánková, Telefon:, e-mail: krivankova.garos@email.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nástup možný od: 01.11.2018

Popis:

Řidič/ka odtahové služby
-požadavky: ŘP sk. B, C, E, profesní průkaz, časová flexibilita a kladný vztah k práci
-náplň práce: asistence pro partnerské asistenční služby, řidič odtahové služby a administrativa s tím spojená
Kontakt emailem.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Název pozice: Řidič/ka odtahové služby
  • Mzda 18000 - 23000 Kč

To apply for this job email your details to krivankova.garos@email.cz